Armarkat Машина Перат Мудрец Зелена Мачка Кревет

Armarkat Машина Перат Мудрец Зелена Мачка Кревет

Това е достапна
DEN 1131.36
Количината на стоката:

Buttery Faux Велур и еластични Faux Крзно со водоотпорен и пропадна-слободна база.Полни со екстра дебели 100-процентно поли пополни за максимална удобност.Машина перат.Боја : Мудрец Зелена и Беж.димензии : 18 инчи долго x 12.5 инчи широка x 11.5 инчи висок.Мачката кревет е привлечна.Тоа ќе биде особено е убаво кога ладно време заоѓа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата