DroolingDog Куче Кошули за Мали Кучиња Лесни Куче Облека Кутре Облека, Пакување од 2

DroolingDog Куче Кошули за Мали Кучиња Лесни Куче Облека Кутре Облека, Пакување од 2

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

За 5.5 lbs да 8.8 lbs на домашно милениче.на пример, Pomeranian, Papillon, Maltese.Поли/ракави памук маица е лесен и дише за сите видови на времето.Симпатична очи печатени во грбот, стилски и симпатична.Совршен за секојдневна облека, тоа е гардероба главен за вашиот стилски куче или мачка.Го прави одличен подарок за вашите колеги куче и мачка љубовници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата