SMJP Куче Додаток Додатоци за Миленичиња Куче очила за сонце Милениче Материјали

SMJP Куче Додаток Додатоци за Миленичиња Куче очила за сонце Милениче Материјали

Това е достапна
DEN 1249.92
Количината на стоката:

Тежина : 56g.Количина : 1. Боја : Црна.материјал : пластика.Големина : 21.5*7.5*6cm.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика боја на објекти во слика да биде малку различен од вистинскиот објект.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете малку грешки во мерењето.ви благодариме за вашето разбирање.Здраво, добредојдовте во мојата продавница, ве молиме контактирајте ме ако имате било какви прашања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата