AMLESO Прилагодливи Агол Ножици 45-90 Степен Мулти-Агол Bevel Режа на Смолкнување за ПВЦ Ppr PE Цевка

AMLESO Прилагодливи Агол Ножици 45-90 Степен Мулти-Агол Bevel Режа на Смолкнување за ПВЦ Ppr PE Цевка

Това е достапна
DEN 455.76
Количината на стоката:

Безбеден и удобен : fixed заклучување дизајн, лесен за складирање и лесен за употреба.Прилагодливи агол : Ова упатство агол машина може да ви помогне да се намали различни агли на различни материјали.Удобен зафат : ергономски пластична рачка, удобно сечење, долгорочна употреба нема да биде рака замор.Јасно скала : висока прецизност гравирање, јасна и прецизна скала површина, за да ви помогне точно да се намали.Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитет SK5 материјал, силни и издржливи.Опис : - Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитет SK5 материјал, силни и издржливи. - Јасно скала : висока прецизност гравирање, јасна и прецизна скала површина, за да ви помогне точно да се намали. - Прилагодливи агол : Ова упатство агол машина може да ви помогне да се намали различни агли на различни материјали. - Удобен зафат : ергономски пластична рачка, удобно сечење, долгорочна употреба нема да биде рака замор. - Безбеден и удобен : fixed заклучување дизајн, лесен за складирање и лесен за употреба.Спецификација : - Материјал : SK5 Size Табела : 210x71mm/8.27x2.80inch Package Вклучува : 1x Прилагодливи Агол Scissors Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Клучни карактеристики

- Material:
SK5
Size Chart:
210x71mm/8.27x2.80inch :
Package Includes:
1x Adjustable Angle Scissors :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Слични производи во категоријата