Намалување на Рампата Заедно Падина Триаголник Дрво Рефлексивни Патот Падина Чекор Перница Бафер Појас 16cm Преносни Гума Патот Заедно со Наклон на Патот за било вн?

Намалување на Рампата Заедно Падина Триаголник Дрво Рефлексивни Патот Падина Чекор Перница Бафер Појас 16cm Преносни Гума Патот Заедно

Това е достапна
DEN 2128.80
Количината на стоката:

Ако имате било какви прашања за време на инсталација или употреба, пишете ни е-маил, ние би сакале да им помогне. ♥ Гумени рампи лесно може да им помогне на тешка опрема се искачи без оштетување на гуми или други делови. ♥ Правење пристап до домот или градината многу полесно за оние со мобилноста скутери и колички, или дури и за gardeners користат колички, градина коли или вреќа колички. ♥ По-продажба : Наши производи имаат положено за строга квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга. ♥ Нашите гумени рампи се дизајнирани за да ја ослабне влијанието на секое тркало или возило, благодарение на нивните шок апсорпција и намалување на шумот способност.Тешки термопластични гума изградба.Голема влечење и weight Durable едно парче гума прагот рампата совршен за било внатрешна или надворешна употреба.Име : Гума Ramps Material : rubber Size : 60x30x16cm The производ е солиден и издржливи, со долги-трајни притисок, тоа трае долго време да се користи.Површината е дизајниран со не се лизга plaid, со што се зголемува триењето и ја спречува лизгање.На дното плоштадот картичка овозможува водата да циркулира и да се спречи површински од акумулира.Како гума еластичност, производот во голема мера ослабен влијанието на возилото преку времето, да се намали влијанието на чувство на добар шок апсорпција и намалување на шумот ефект.Нашите мобилност рампи имаат stronge оптоварување тежина капацитет лесно да се носат луѓе и возила, од количка, количка, количка, велосипед, скутер и да се мотор и камион.Можете да ги користите нашите мобилност скутер рампи во кујната, тревник, па дури и на приоди за автомобили.Пакет содржина : 1*Гума Рампата.answer : ___________________________ note : 1. Овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.2. Им овозможува на мало хроматските аберации поради различната резолуција на екранот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата