Акварел Сончоглед Ранец + Ручек Торба Комбинација Bookbag Со Преносни Ручек Кутија Сет За Девојчиња Момчиња

Акварел Сончоглед Ранец + Ручек Торба Комбинација Bookbag Со Преносни Ручек Кутија Сет За Девојчиња Момчиња

Това е достапна
DEN 1079.76
Количината на стоката:

Големина : Ранец : 11 X 6.3 X 17 Инчи.Ручек Торба : 8.6 X 5 X 7.8 Инчи.Материјал : Ранец : Пред Полна-Ширина Печатење, 600d Обичен Ткаат Оксфорд Ткаенина (Полиестер) Материјал.Ручек Торба : Полна-Ширина Печатење, Направени Од Високо-Густина Оксфорд Ткаенина И Дебела Алуминиумска Фолија.Изградба : Ранец : Топ Справи Со Рака, Прилагодлив Рамо, Рака, Ергономски Назад Подлога, Главната Џеб Со Голем Patch Џеб Да Се Класифицираат Вашите Објекти, Како И Мрежа Џеб На Секоја Страна Од Телото.Ручек Торба : Дебела Рачка, Надградени Носат-Отпорни, Мазна Патент, 8x5 Инчен Пред Џеб, Може да се Задржи Вашата Храна Ладно Или Топло Околу 4 Часа.Дизајн : Ранец : Целата Торба Е Стилски И Лесен, Со Прилагодливи Поместена Рамо Ремени, И Ергономски Дизајниран Струење Поместена Заден Панел За Да Се Спречи Прегревање, Се Ослободат Назад И Заштита На Рамената.Ручек Перница : Лесно За Чистење.Може Да Се Стави Мобилни Телефони, Паричници, Копчиња, Картички, Полначи, Мали Салфетки И Сите Други Мали Нешта Во Предниот Џеб.Применливи Луѓе/Сцена : Унисекс.Не Се Погодни Само За Работа И Универзитетот, Но, Исто Така, Погодна За Активности На Отворено, Како Што Се Риболовот, Планинарење, Излети, Планинарење, Итн.Забелешка : За Рака Мие, Нема Машина За Миење, Без Пеглање, Не Белење, Издржливи.Ранец Е Цврсти И Издржливи, А Главната Торба Е Доволно Голем Да Се Одржи Книги, Облека И Други Дневни Потреби.Тоа Е Погодно За Чување На Класифицирани Предмети За Вашата Секојдневна Работа, Студија Или Патување.На Ручек Во Чантата, Исто Така Може Да Се Користи Како Намирници Торба Или Шопинг Торба.Можете Да Го Користите Овој Костим Да Одат Во Канцеларија, Плажа И Спорт.Или Пак Здрави Закуски За Вашето Семејство И Уживајте Во Пријатна Недела Пикник Заедно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата