WOKA Електрични Стои Биро Прилагодлива Висина 55x24 со Мемориски Контролер, Ергономски Моторните Стои Биро со Тастатура Послужавник, Зголемувањето на Биро за Домашна ?

WOKA Електрични Стои Биро Прилагодлива Висина 55x24 со Мемориски Контролер, Ергономски Моторните Стои Биро со Тастатура Послужавник,

Това е достапна
DEN 1807.20
Количината на стоката:

Висина Прилагодливи Биро : овој дом канцеларија стенд-ап биро е дизајниран да биде на висина прилагодени од 28" 48" мирно и тивко.Ергономски биро за луѓе кои поминуваат долго час во денот и 5 дена во неделата.Се олесни вашиот дом работното време од страна на префрлување од седнам да застане.Доволно пространа за Работа : tabletop е 48 x 24" широка, пространа за различни монитори, лаптоп, и говорник кули поставување, и висина прилагодливи работна станица исто така и за домашната канцеларија е совршен за семејна употреба.Издржливи Лифт Систем : оваа канцеларија стои биро е добро изградена од трајни челик и може да се вчита 176 lbs.Моторот лифт механизам помина повеќе од десет илјади тестови за да се обезбеди трајност.Тастатура Фах & Lockable Casters : да се направи оваа стенд-ап биро подобни за движење, ние пак lockable casters дека може да ротира 360 степени како опција.Тастатурата лента е понудено да се вклопи до 6" длабочина на тастатурата за зголемување на вашата продуктивност работа од дома.Лесно Собрание : тоа е многу лесно и брзо да се стави оваа ергономски биро заедно како ние обезбеди сите колекции и завртки потребно, сите што треба да направите е да се следат нашите јасно прирачник за корисникот.Ако имате било какви прашања во врска со почетниот за статистика табела, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата