PANA Помине Карбид 5 во 1 Бит - Две Начин ја Ротирате се користи за Двете Лево и Десно Раце - Брзо отстранување на доградба на Акрилни или Тешко Гел - 3/32 месо тело - Нокти, ?

PANA Помине Карбид 5 во 1 Бит - Две Начин ја Ротирате се користи за Двете Лево и Десно Раце - Брзо отстранување на доградба на Акрилни

Това е достапна
DEN 273.36
Количината на стоката:

Боја : Злато 3/32" месо тело Големина Ронки : 2 X Крупни. [5 ВО 1 Повеќе Функција Дизајни] - На Coarseness на Ударна Површина Промени од Врвот до дното : Врвот е за сечење мртвата кожа, 2 дел е Тројно Крупен чакал, 3-ти дел е Екстра Крупен чакал, и Долниот база е 2 X Крупен чакал. 2 двонасочна Ротација Помине Карбид Бит - Погодна за Двете Левата и Десната Рака.Совршен за Употреба на Acrylics или Тешко Гелови.Ова малку може да се користи за Чистење, форма, се сече, мазна и се отстрани, СИТЕ во Еден!.Топ Најдобрите Квалитет и Двојно Раце, Тврд материјал смена, Нема Неуредна, Долготрајни, Одлична Мазнење своите Перформанси за Нокти Professional или Home.PANA професионални 5 во 1 Помине Карбид Малку Злато, 2 X Крупни - 2-начин ја Ротирате се Користи за двете левата и десната рака. 5 во 1 уникатен дизајн ви овозможува да се исчисти cuticle област, подгответе се на ноктот, форма и да се скрати ноктите, мазна и отстранување на површината, и чистење на под ноктите, сите во едно.Одговара на повеќето 3/32" месо тело големина помине вежба машина.Направени со висок квалитет на волфрам карбид, долготрајни и здрав. 2-начин дизајн со кој се отстранува со висока ефикасност на доградба на акрилни нокти, гел ноктите натопи моќ и ноктите боја.Оваа вежба исто така, може да се користи за сечење без проблеми и во насока на стрелките на часовникот и контра-мудро насока.Совршен за двете лево и десно раце помине techs.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата