Napura Keatekuto HB боја третмани S Рефил 600g

Napura Keatekuto HB боја третмани S Рефил 600g

Това е достапна
DEN 1368.72
Количината на стоката:

Производ Големина (широчина X длабочина X височина) : 130 X70 X205. Земја на потекло : Јапонија.Содржина : 600g.Формулиран за да се потисне hematin преостанатите алкално од производот вовед боја на косата третман.Во салонот како второ доаѓање на времето на лекување дека не постои 100% силикони слободни рецепт за да се спречи, тоа е третман-friendly боја на косата донесување на противалергиски чистење компонента.Разни навлажнувачки состојки, дава многу влага внатре и надвор од тенденција да боја на косата за да се изгуби мирисот.Покрај тоа, природна трева се вклопуваат, поттикнувањето на здравјето на скалпот-коса.Суровини и компонента вода, алкохол cetearyl, BG, Behentorimoniumukurorido, oleyl алкохол, масло од камелија, sasanqua масло, Toriechiruhekisanoin, глицерил стеарат, hematin, хијалуронска киселина hydrolysis, dilauroyl glutamic киселина лизин Na trehalose, polyquaternium - 61, (dihydroxy-метил silyl propoxyphene) hydroxypropyl хидролизираат колаген, Hidorokishipuropirutorimoniumu хидролизираат keratin (волна) Isoarukishi (C10-40) бромид ethyldimonium ethosulfate, (хидрогенизирани рицинус / Sabashin киселина) кополимер, myristic киселина PPG-3 Penji етер, СПС-Na phytosteryl во стеаринска киселина, betaine, cocoyl аргинин етил СПС, сорбитол, serine, глицин, glutamic киселина, Alamine, лизин, аргинин, threonine, proline, hypericum се извлече, екстракт од камилица, екстракт од липа, Toukinsenkaekisu, cornflower екстракт, екстракт од камилица, Cetyl алкохол, behentrimonium methosulfate, глицерин, ланолин, methoxy cinnamic киселина ethylhexyl, polyquaternium -10, BHT, isopropanol, етанол, phenoxyethanol, метил paraben, propyl paraben, heptyl paraben, мирис.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата