JTYX Агол соблекувалната Промена на Соба за Облека Продавница Отстранлив Фитинг Соба Лесно да се Инсталира за Заштита на Приватноста Партиција Трговски Центар Едно?

JTYX Агол соблекувалната Промена на Соба за Облека Продавница Отстранлив Фитинг Соба Лесно да се Инсталира за Заштита на Приватноста

Това е достапна
DEN 13271.76
Количината на стоката:

ПОДВИЖЕН соблекувалната : Овој пренослив соблекувалната е монтажни и лесно да се соберат.Затоа, соблекувалната е лесно да се движите ,стилски и едноставен стил, погоден за облека продавници, трговски центри, канцеларии итн.ГОЛЕМ ПРОСТОР : 85x80x200cm, 100x95x200cm, може да се смести во 3-4 луѓе во исто време, што го прави повеќе сакаат да ги користат.ДЕБЕЛА ЗАСЕНЧУВАЊЕ ПЛАТНО : 100% полиестер платно, удобно на допир, абразија-отпорен и издржлив, природни drape, лесно да се грижи за.ХРАБАР СЛЕТУВАЊЕ ПЕСНА : Користење на високо-квалитетни челик, цевки, еколошки боја, висока товарот капацитет, целокупната стабилност, без тресење.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : цврст структура, сите компоненти и загради се направи опрема што не е лесно да се тресат и оштетување за време на транспортот и употреба, мазна ја воочи големината и кука, флексибилен, лесен да се повлече, лесен за употреба. 1. Количка за метална рамка, удобен и преносливо. 2. Лесно да се соберат, не е тешко собранието процес. 3. Стабилна и цврста, широка примена опсег.Опис : Име : Подвижен Фитинг Соба Материјал : Метал рамка, Blackout ткаенина завеса Големина : 80x85x200cm Тежина : околу 8kg Применливи прилики : облека продавници, трговски центри, канцеларии итн.Пакетот содржи : Затемнување завеса x 1 Метална рамка x 1 (црна) Метална кука и јамка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата