Мастило за Печатач/Многу Кодот Печатач (со Транспортер 120 x 12)

Мастило за Печатач/Многу Кодот Печатач (со Транспортер 120 x 12)

Това е достапна
DEN 816.00
Количината на стоката:

Мастило Прскање Главата (со стојат до планината и поддршка заградата).Touch Screen Контролер.Способност : 100000 парчиња на пораката.Печатење На Владата : Auto, Photocell, Енкодер, Должина Контра.Инк-џет Печатач за да печатите текст, број, датум, број, слика на разни материјали површини, погоден за пијалаци, храна, пивара, лекови, хемиски, градежен материјал, кабел и жица, електроника и тутун и многу други индустрии.Инк-џет Печатач може да се користат како единствена единица или може да се синхронизираат со вашата тековна линија, единицата може да се печати во секој агол.Инк-џет Печатач, Доаѓа Со : Лесно поставување Фан Инверторот инк-џет Печатач Моќ 110v или 220v Мастило Прскање Главата (со стојат до планината и поддршка заградата) LCD Одбор Главниот Одбор Глава за Печатење (со планината и поддршка заградата) Пумпа Глава за Печатење на Филтерот за Рециклирање Филтер Touch Screen Контролер Алатки лупа прирачник за Корисникот преку е-маил 1x 16 оз Црно мастило трае до 1 година 1x 32 оз Растворувач.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата