Mifty Правосмукалка Додатоци Правосмукалка Додатоци за Чистење Додатоци 7 во 1 Правосмукалка Четка Млазницата Домашна Прашина Пукнатина Скалило Алатка за Полнење 32-?

Mifty Правосмукалка Додатоци Правосмукалка Додатоци за Чистење Додатоци 7 во 1 Правосмукалка Четка Млазницата Домашна Прашина Пукнатина

Това е достапна
DEN 376.56
Количината на стоката:

Замените стариот или оштетени делови.Може да се користи за чистење на тесни дупки, како што кабинети, фрижидери, софи, кревет bottoms, аглите на автомобили.Со правосмукалка за внатрешен дијаметар 32-МИЛИМЕТРИ/35 MM.Материјал : ПП Пластика.Големина : Како слики шоу.На страна четка оди длабоко во аглите и рабовите да се отстрани повеќе нечистотија, прав и остатоци.Пакет Содржина : 1*Мека Чистење Tool1*Долго Чистење Tool1*PP Коса Brush1*Коњ Коса Круг Brush1*2 Во 1 Brush1*Софа Чистење Tool1*Adapter Note : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.Таписерии, компатибилни со опремата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата