Фан Пакет - Шкотскиот Човек во Kilt Lifesize и Мини Картон Исечок/Standup - Вклучува 8x10 Ѕвезда Фото

Фан Пакет - Шкотскиот Човек во Kilt Lifesize и Мини Картон Исечок/Standup - Вклучува 8x10 Ѕвезда Фото

Това е достапна
DEN 681.60
Количината на стоката:

ВКЛУЧУВА ЅВЕЗДА ФОТОГРАФИЈА!Исклучиво да ти донесе од страна на Bundle Z-4-Fan Z (R), со исечок ќе добие дарежлив 25x20cm сјаен финиш фото на знамето на Шкотска професионално произведена и отпечатена на премија, горниот крај архива на квалитетот на Fujifilm брендирани фотографска хартија.Исечок Висина : 183cm x 55cm.Assembles и огради далеку за лесно складирање во секунди.Само Поддршка.Погоден за подароци, спална соба декорација, домашен театар декорација, ѕид декорација, дете спални соби, канцеларија клупи и партии.Има традиционално се наредени кино foyers за години, сега можете да го декорирате вашиот дом, канцеларија, деца спалната соба или на лице место со вашите омилени, филм, музика или ТВ ѕвезди!Нашите lifesize и tabletop standees ќе се претвори глави и wow vistors во еднаква мерка!Тие, исто така, се совршен точка на фокус на било тематските партија или совршен подарок сигурни за задоволство на повеќето страствен фан.Сите standees се дизајнирани само поддршка и состави за неколку секунди.Од друга страна можно е да го напушти поддржува рамен и ѕид на standee како што сакаат.Сите standups може да биде укината за лесни за складирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата