10 Парчиња - CleverDelights 8 x 12 Пена Листови - Зелена - Големи Себе Лепило Занает Листови

10 Парчиња - CleverDelights 8 x 12 Пена Листови - Зелена - Големи Себе Лепило Занает Листови

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

Количина : 10 листови во Боја : Зелена Димензии : 8" x 12" (приближно) 1/16" дебела.Направени од мека ЕВА пена материјал за лесно сечење со ножици или занает ножеви.Исто така, може да се користи со повеќето умре-намалување на машини и stencils.Веднаш ги конвертирате вашите дизајни во налепници со отстранлив лепило поддршка.Совршен за дома занает проекти, украси, умре парчиња, и многу повеќе!.Нашите Clever Delights 8 x 12 инчи зелена пена листови се класичен занает снабдување.Овие мека пена листови лесно се сечат и се совршени за умре сече, занает проекти, домашни декорации, и многу повеќе!Удобен лепило поддршка ви овозможува лесно да ги конвертирате вашите дизајни во налепници или ви овозможува да поврзете повеќе креации заедно.Можностите се ограничени само на вашата имагинација!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата