Скица Лабораторија Матирано Пивски Чаши за Сублимација 16oz Додадете ваша Слика, Текст или Графички Дизајн на Персонализирате Кригла Пиво. (Кутија од 4, 8 и 24 единици) -

Скица Лабораторија Матирано Пивски Чаши за Сублимација 16oz Додадете ваша Слика, Текст или Графички Дизајн на Персонализирате Кригла

Това е достапна
DEN 813.60
Количината на стоката:

Лесно да се печати секаков вид на Текст или Слика на Лозата Кригла поради тоа што е направена на Премиум Матирано Стакло.Најдобро за Светла жив боење и совршен печатење.Скица Лабораторија Кригла Пиво Има 16oz / 470ml Течност во внатрешноста, како пиво, вино, сок, итн.Одлични за Бизниси и Подароци.На Одлична можност да им даде Подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Родендени, или било давање на подарок Празник.По Печатење, овој Графички Дизајн Кригла не е безбедна од машина за миење Садови или Микробранова.Тоа е една рака мие Кригла само затоа машина за миење на садови или во микробранова печка ќе го оштети вашиот Печати на Штајн Кригла.Задоволството на клиентите е наш приоритет.Ние секогаш се обезбеди 100% Совршен производ.Ние ви обезбеди дека пратката ќе ги пренесе на сигурно.Скица Лабораторија 16oz Матирано Чаша Пиво има многу функции, издржлива конструкција.Чисти и префинет изглед.Најдобро за Светла жив боење и совршен печатење.Премиум стакло кои се користат во процесот на Производство во Сопствен Кригла Пиво.Сите уметнички дела е Лесно печатење на Сопствено Пиво Штајн користење на не-токсични боја-базирани мастила Отпечатена Фотографија.Ова значи печати никогаш не може да кора или исчезнат.Нашите Сопствени Филџани Пиво се направени од Матирано Стакло, што дава овој обичај слика Кригла убав здрав чувствуваат.Дршката е мазна и совршено големина за Раце од сите големини.На Одлична можност да им даде Подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Родендени, или било давање на подарок Празник.Тоа може да се направи за групи, корпоративни настани, диплома или bachelorette настани, забави, и многу повеќе.Предупредување : Овој Графички Дизајн Кригла не е безбедна од машина за миење Садови или Микробранова.Тоа е една рака мие Кригла само затоа машина за миење на садови или во микробранова печка ќе го оштети вашиот Печати на Штајн Кригла.Кога ќе се мијат оваа Штајн Стакло со раце бидете сигурни дека ќе имаат Softest Раце на него.Работа : исто Така, исходот нашите Скица-Принтери Најдобри Кригла Притиснете Сублимација Машина за да ги Прилагодите на овие Сублимација Пивски Чаши.Бидејќи тоа е Совршена комбинација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата