Dove Go Fresh Кул Essentials Сува Спреј, (3.8 Унца, 3 Парчиња)

Dove Go Fresh Кул Essentials Сува Спреј, (3.8 Унца, 3 Парчиња)

Това е достапна
DEN 148.32
Количината на стоката:

?Содржи 1/4 moisturizers за мека и мазна underarms.Продолжува веднаш се исуши за почиста се чувствуваат. 48 часа од antiperspirant заштита. 48 часа од antiperspirant заштита.Исполнет со свеж мирис на Dove краставица и зелен чај, Dove Сува Спреј Antiperspirant Deodorant Кул Essentials е идеална ако сте во потрага за долго-траен antiperspirant deodorant дека спрејови за сува и ве остава со invigorating свеж мирис.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата