Aisifx ладилници 2 парчиња Бела 59.8x7.5x32.1 МДФ

Aisifx ладилници 2 парчиња Бела 59.8x7.5x32.1 МДФ

Това е достапна
DEN 8447.76
Количината на стоката:

Овој радијатор покрие ќе се направи стилски и практични прилог на вашата дневна соба.Тој е дизајниран да им даде на вашиот радијатор декоративен функција и некои дополнителни полица простор за фото рамки, книги, украси и сл.Направени на квалитетот на МДФ, радијатор покрие кабинет е цврсти и издржливи.Греење покрие кабинет има модерна, slatted дизајн кој одговара на било оркестарот.Грејач поклопецот е лесно да се соберат.Испорака вклучува 2 ладилници.Овој радијатор покрие ќе се направи стилски и практични прилог на вашата дневна соба.Тој е дизајниран да им даде на вашиот радијатор декоративен функција и некои дополнителни полица простор за фото рамки, книги, украси и сл.Направени на квалитетот на МДФ, радијатор покрие кабинет е цврсти и издржливи.Греење покрие кабинет има модерна, slatted дизајн кој одговара на било оркестарот.Грејач поклопецот е лесно да се соберат.Испорака вклучува 2 ладилници.Боја : White Material : МЕДИЈАПАН со мат finish Overall димензии : 59.8" x 7.5" x 32.1" (W x D x H)Испорака вклучува 2 ладилници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата