Зора Fillable Јадење Стапче Superfabric Рефил 10-пакет

Зора Fillable Јадење Стапче Superfabric Рефил 10-пакет

Това е достапна
DEN 71.76
Количината на стоката:

НЕ АБРАЗИВНИ ТКАЕНИНА е безбедно за не-стап садови и тави.SUPERFABRIC чува храна од лепење.Завршува само како чисто како што тоа го почна!. 10 REFILLS ти ги порибено со месеци да дојде. (Пристигнува во 5 пакети од 2 сунѓери секој.).За храна не се држиме до Super Fabric материјал.Почнува да се чисти, останува чист.Добива надвор тешки мензи.Користење со Објектот # 432936.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата