ДДП СЕТ ОД 5 МУЛТИ ТИТАНИУМ БОЈА НА ВИНОЖИТО ВЕЃА ПИНЦЕТИ КОСА СОВЕТ ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

ДДП СЕТ ОД 5 МУЛТИ ТИТАНИУМ БОЈА НА ВИНОЖИТО ВЕЃА ПИНЦЕТИ КОСА СОВЕТ ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Това е достапна
DEN 549.60
Количината на стоката:

СЕТ ОД 5 МУЛТИ ТИТАНИУМ БОЈА НА ВИНОЖИТО ВЕЃА ПИНЦЕТИ КОСА СОВЕТ ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ.МУЛТИ ТИТАНИУМ БОЈА НА ВИНОЖИТО.ИСТО КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО НА СЛИКАТА.СЕТ ОД 5 МУЛТИ ТИТАНИУМ БОЈА НА ВИНОЖИТО ВЕЃА ПИНЦЕТИ КОСА СОВЕТ ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата