Бош Професионални 2608594256 Моќ Промена Плус Адаптер (Socket 3/8 Хексагонална месо тело, Вклучувајќи ХСС-Ко Вежба Малку 7.15 x 65 mm, Дупка Видов Додатоци), боја, Големина на

Бош Професионални 2608594256 Моќ Промена Плус Адаптер (Socket 3/8 Хексагонална месо тело, Вклучувајќи ХСС-Ко Вежба Малку 7.15 x 65

Това е достапна
DEN 881.04
Количината на стоката:

Лесно да се справи со : Дупка пили може да се промени брзо со само еден клик.Широка и прецизна : подобрување На дизајнот и материјали се обезбеди стабилен и прецизен систем, e.г.на хексагонална месо тело се зголеми од 8 до 8.7 mm.Брзо отстранување на вежба основни : Отклучите, совет и притискаат.Обемот на испорака : 1 х Бош Професионална Моќ Промена Плус Адаптер (socket 3/8" хексагонална месо тело), 1 x ХСС-Ко Вежба Малку 7.15 x 65 mm.Компатибилност : Погоден за сите cordless и електрична вежба возачи.Брзи промени и лесно handling Difficulty промена дупка видов не е само досадно, но исто така трошоците за драгоцено време.Време што може да се користи поефикасно.Новиот keyless Моќ Промена Плус Адаптер, која е погодна за сите cordless и електрична вежба возачи, го прави промени побрзо и полесно со еден клик.Подобрување на дизајнот и материјали, исто така, обезбеди стабилен и прецизен систем.Нејзините засилен вратило обезбедува подобро tolerances, помалку се игра и поголема точност.Обемот на испорака : 1 х Моќ-Промена Плус Адаптер − грло : 3/8" хексагонална месо тело, Ø 8.7 mm1 x Пилот вежба малку Плус ХСС-Ко − Ø 7.15 мм, вкупната должина : 65 mm.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата