1984 Детроит Тигри Светската Серија Елисејските Тим Потпиша Лилјак 22 Sigs JSA ГРБ - Autographed MLB Лилјаци

1984 Детроит Тигри Светската Серија Елисејските Тим Потпиша Лилјак 22 Sigs JSA ГРБ - Autographed MLB Лилјаци

Това е достапна
DEN 451.20
Количината на стоката:

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Лилјаци. 1984 Детроит Тигри Светската Серија Елисејските Тим Потпиша Лилјак 22 Sigs JSA ГРБ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Детроит Тигри сувенири.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата