MiniArt 39002 - 1/35 - рускиот Царски Железничката Опфатени Вагон 182 mm

MiniArt 39002 - 1/35 - рускиот Царски Железничката Опфатени Вагон 182 mm

Това е достапна
DEN 1583.76
Количината на стоката:

Бренд : MINIART.Комплет опис : Пластични модел комплет, unpainted, unassembled.Услов : се Нови во Кутија.Скала : 1/35. Боја : Unpainted, Unassembled, Сетот не содржи бои и лепак.Производителот : Miniart (Украина) Код : 39002 Скала : 1/35 Материјал : Пластични Боја : Unpainted, Unassembled, Сетот не содржи бои и лепак.Услов : се Нови во Кутија Собраа 1 : 35 руската Империја Опфатени Железничката Автомобил (Mini Art 39002) модел има високо ниво на детали и е наменета за искусни modelers.Модел должина, мм : 182 НТВ, како главен тип на превоз на руските железници, претпоставува конструктивен можност за нејзино брзо ре-опрема за оваа намена во случај на вонредна состојба (дека е, пред се за пренос на војници).Комплет вклучува : 37 рамки со детали decal (налепница) на фото-гравиран шема за сликарство модел чекор-по-чекор инструкции.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата