Tookie Ѕид Монтирани Туш Фармацевт и Организатор, Течни Сад Туш Фармацевт, Шампон Стискаш Шише, Силикони Сапун Фармацевт Шише Организаторот за Шампон и Сапун Шишиња(Б?

Tookie Ѕид Монтирани Туш Фармацевт и Организатор, Течни Сад Туш Фармацевт, Шампон Стискаш Шише, Силикони Сапун Фармацевт Шише Организаторот

Това е достапна
DEN 206.16
Количината на стоката:

Лесен за инсталација : Држачи за мазна или tiled или текстура ѕидови со индустриски одделение вшмукување чаша.Простор за заштеда на енергија : Со карактеристиките на простор за заштеда на енергија и силна адсорпција, туш фармацевт е добар против пролизгување перформанси и е совршена за одржување туш шише или шампон.Ѕидот Монтирани : Ѕид монтирани туш фармацевт и организатор е направен од висок квалитет со силиконска материјалот, производ е еко-пријателски и трајни производи за употреба.Една рака Издавање : Тоа може брзо да се издаваат саканата количина на шампон или балсам во вашата рака ,ќе уживаат во практично искуство.Течење-доказ Дизајн : капакот на патување комплет сад цврсто се вклопува со устата на шишето за да се спречи истекување на течен.Бидете сигурни дека за да се стегне нив пред ставајќи ги во кеса.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата