Комбинација Плоштадот во Собата, во 12, 4 Pc

Комбинација Плоштадот во Собата, во 12, 4 Pc

Това е достапна
DEN 8517.84
Количината на стоката:

Graduations (Во.) : 8ths/16ths/32nds/64ths; Дипломирањето Тип : Гравирани, Црно-Полни; Крај : Сина Мат.Комбинацијата плоштадот е докажано дека може да биде неопходна алатка која се користи во дрво, ѕидани и металугрија за неколку децении.Погледнете го карактеристики за Бриз Brown & Sharpe Комбинација Плоштадот во Собата.Број На Парчиња : 4.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата