Сите во Еден ПРОФЕСИОНАЛЕН W: 13.39 H: 23.62 Комерцијални или за Домашна Употреба Countertop, Џем или Мед пчела Серверот Тегла Чување на Екранот со Стојат Служат Фармацевт

Сите во Еден ПРОФЕСИОНАЛЕН W: 13.39 H: 23.62 Комерцијални или за Домашна Употреба Countertop, Џем или Мед пчела Серверот Тегла Чување

Това е достапна
DEN 13896.00
Количината на стоката:

ПРОФЕСИОНАЛНИ ЏЕМ / МЕД ФАРМАЦЕВТ.висок хром нерѓосувачки челик стојат , поликарбонат јасно Тегла и Капак.W : 13.39" L : 13.39" H : 23.62" Дијаметар : 32 см.Направен во Турција. !!НИЕ БРОДОВИ ВО СВЕТОТ !!.ПРОФЕСИОНАЛНИ ЏЕМ / МЕД ФАРМАЦЕВТ.висок хром нерѓосувачки челик стојат , поликарбонат јасно Тегла и Капак.W : 13.39" L : 13.39" H : 23.62" со Дијаметар од 32 см.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата