GYZX Hairbands Свадба Headpiece Свадба Коса Додатоци Свадба Круни Tiaras Накит

GYZX Hairbands Свадба Headpiece Свадба Коса Додатоци Свадба Круни Tiaras Накит

Това е достапна
DEN 4221.36
Количината на стоката:

Тие се tensioned и може да се дефинира според вашите главата форма.Лесен и лесно да ги додадете на вашата свадба ден фризура.Избор за семејството, пријателите, и вашата девојка,или било девојки ќе сакаат на било внимателен датумот кои сакате да ги чувате во меморијата.Без разлика дали тоа е преземање на слики, посета на една партија или други специјални прилики, ова headband е идеален избор за невеста, свадба е headdress!.Нашите романтични бел бисер beaded headdress за невести е совршен свадба коса додатоци за чипка свадба фустани.Бисер булчински headband со коса клипови блеснаа во сонцето, те прави светла и домот, создава незаборавно меморија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата