Гроздобер со Величествен Меѓународни Мажите е Голем и Висок Песна Поставите Комплетна Поштенски Јакна

Гроздобер со Величествен Меѓународни Мажите е Голем и Висок Песна Поставите Комплетна Поштенски Јакна

Това е достапна
DEN 1193.04
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Coolmax оди надвор од салата и е идеален за патување и лесно се грижи и не ќе во потоплите клими.Комплетна поштенски јакна има две страни цвест џебови задржи потреби блиску на дофат на раката.Дефинирајте ја вашата тренингот во овој 100% полиестер брз сува, влага wicking coolmax комплетна поштенски јакна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата