TWW Автомобил Материјали, Децата Спиење Странични потпирачи за глава, автомобил Перница, Вратот Заштитник, U-Облик Перница, Спиење Безбедност седиште

TWW Автомобил Материјали, Децата Спиење Странични потпирачи за глава, автомобил Перница, Вратот Заштитник, U-Облик Перница, Спиење

Това е достапна
DEN 1846.32
Количината на стоката:

[Поправи седи на телото со центрирање на конкавна во тилниот површината] Зголемување на длабочината на конкавна, точно лево или десно главата, и корекција на погрешно седи држење несвесно.Со право седечка положба, цервикален ' рбет може да се движи напред лесно. [U-облик поддршка дизајн] без Оглед на главниот возач или асистент на возачот, тоа може да се обезбеди удобен поддршка за вашиот шеф како У перница за време на одмор. [Full-криви површина, одговара на половината и вратот, удобно и декомпресија] новиот интегриран full-криви перница површината дизајн ја прави кожата-фитинг ткаенина лесно да се грижи, и перница површината има заоблени линии. [Дише, кожата-пријателски, и модерен] Строго одберете дише, кожата-пријателски, и модерни материјали.На рамото и вратот кожата има високи барања за ткаенини.На перници се внимателно избрани мека дише ткаенини, кои се и дише и меки и кожа-пријателски. [100% задоволство] Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници.Ние секогаш инсистираше на обезбедување 100% задоволството на клиентите.Features This перница со научни ергономски дизајн, автомобил седиште перница може удобно поддршка на главата и од страна на вратот, се релаксира мускулите, и да се спречи вратот од варијабилна поради долгорочна виткање, замор и болка.И заштита на главата од тропа на вратите и прозорците од автомобилот.Главната дизајн на столче перници е да се обезбедат повеќе удобно поддршка за главата и вратот на патници.Тоа може да го намали товарот на пршлените и заштита на главата од влијанието на врати и прозорци.Производ parameter Name : Автомобил headrest Material : cloth Color : кајсија сива, кајсија црна, црна, сива, чиста black Applicable луѓе : сите луѓе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата