Филтер, Возводно Филтер, HEPA

Филтер, Возводно Филтер, HEPA

Това е достапна
DEN 2807.76
Количината на стоката:

Цена За : Секој За Употреба Со : Mfr.Нема.GD10 Назад Предмет : филтер Филтер Тип : Течението на Филтер Ефикасност : HEPA Земја на Потекло (предмет на промена) : Шведска. 'Филтер, Возводно Филтер, HEPA Ефикасност, За Употреба Со Mfr.Нема.GD10 Назад'.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата