NBK MJC-95-ERD-32-40 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, Создаден Дијаметар 32 мм и 40 милиметри, Алуминиум A2017

NBK MJC-95-ERD-32-40 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, Создаден Дијаметар 32 мм и 40 милиметри, Алуминиум A2017

Това е достапна
DEN 12230.64
Количината на стоката:

Лесно се вклопуваат ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Електрична изолација отпор вредност : Не помалку од 2 M ohm.NBK - MJC-95-ERD-32-40 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип - 3.74"x4.96"x4.96", Создаден Дијаметри 32 и 40, Отценети вртежен момент 450, Макс вртежен момент 900, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 6000, Моментот на Инерција 2.3x10-3, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 8900, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.1, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 2.0, Ракав Цврстина A98, Масовно 1500 g.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата