Meow Rae Dunn Керамички Овална Мачка Сад - Бела

Meow Rae Dunn Керамички Овална Мачка Сад - Бела

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

Совршен додаток за вашите мачки хранење време, оваа керамички сад прочитате "MEOW".Оваа линија на Rae Dunn пет керамички чинии и прибор од Магента се супер СИМПАТИЧНА тоа не е ни чудо Rae Dunn има развиено таков култ, следниве.Направени од Керамички Stoneware и е машина за миење на садови и микробранова безбедно.Секој сад е рачно направена и рачно насликани тоа ќе биде уникатен и може да има мали недостатоци.Димензии : 6.5" Овална Дијаметар x 2" Висока.Совршен додаток за вашите мачки хранење време, оваа керамички сад гласи : "MEOW".Оваа линија на Rae Dunn пет керамички чинии и прибор од Магента се супер СИМПАТИЧНА тоа не е ни чудо Rae Dunn има развиено таков култ, следниве.Направени од Керамички Stoneware и е машина за миење на садови и микробранова безбедно.Секој сад е рачно направена и рачно насликани тоа ќе биде уникатен и може да има мали недостатоци.Димензии : Овална 6.5" Дијаметар x 2" Висока.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата