ELINA Е Пакување од 100 Свадба 13 x 108 инчи Sequin Табела Тркач Свадба Банкет Декорација (слонова коска,100)

ELINA Е Пакување од 100 Свадба 13 x 108 инчи Sequin Табела Тркач Свадба Банкет Декорација (слонова коска,100)

Това е достапна
DEN 1708.80
Количината на стоката:

Лен.Увезени.ОВОЈ ПАКЕТ СОДРЖИ : - ПАКУВАЊЕ ОД 100 - 3мм СЕКВЕНЦА ТАБЕЛА ТРКАЧ "13 X 108" ИНЧ.Светлината се рефлектира и исклучување на sequins, додава елеганција да било настан, Како што се гледа во популарната свадба блогови и булчински списанија.Осветлете ја ВАШАТА СПЕЦИЈАЛНИ ВЕЧЕРИ : Нашиот сјај злато табела тркач нуди glittery ефект дека се случува да се направи вашите посебни моменти дури и повеќе незаборавни.Amazlinen злато sequin тркачи ги красат Новогодишни и Благодарноста вечери или формални средби во целина.Надградба на вашиот ентериер денес!.Красат секое јадење прилика со еден допир на стил со оваа модерна и тренди табела тркач, тоа е прекрасен додаток на било маса или бифе сервер и совршен прилог на вашиот дом оркестарот, свадба, партија или празници.Пар со други ELINA ДОМАШНИ производи, како што се вазни, настан украси, DIY занает материјали и десерт/бонбони вклучена резерви.Не може да биде боја варијанта, поради резолуцијата на екранот и дигитална фотографија.Комбинирање на НИЗА Табела Тркач во бела боја со вашата Свадба Tablecloth или друг Специјален Настан Табела Постелнина ќе се земе вашата маса презентација до следното ниво.Нашата 13 x 108 инчи сатен табела тркачи се луксузен на допир, и се совршен ширина за да ги собере големи и мали банкет табела лен поставување.Започнете со полиестер tablecloth или сатен tablecloth база, а потоа додадете овој сатен табела тркач во една од нашиот широк спектар на комплементарни бои.Дури и би можеле да се создаде трето ниво од страна на врвот на оваа евтина свадба маса тркач со сатен стол покрие sash, или блескава organza стол покрие sash.ELINA ДОМА е најголем во светот свадба и настан материјали компанија, со над 50,000 производи во парк, превозот во над 100 земји од светот.MDS ТАБЕЛА ЛЕН TRYLYC Нашите уникатни производи span следниве категории : Вазни и Централен Материјали, Настанот и Партија Украси, Свила Цвеќиња, Флорални Материјали, Настанот Осветлување, Свадба Материјали, Услуги и Подароци, Торта, Cupcake и Бонбони Вклучена Додатоци, Постелнина и прибор за на маса, DIY Занает Материјали, Стационарни и Бебе Туш и Роденден Резерви.ELINA ДОМАШНИ производи се сакан од 1000 невести, настан planners, угостители, florists, настан производители и бизниси низ целиот свет.ELINA ДОМ е склопот на настанот оркестарот на услуги за хит ТВ шоу Мојот Фер Свадба и нашите производи имаат пишувано од страна славна личност свадба во излет Дејвид Tutera, во НЕВЕСТИ Списание и во бројни други блогови и публикации.ELINA ДОМА Е мисија е да ви обезбеди со најдобрите светски свадба и настан материјали доставени преку светска класа услуги на клиентите.ELINA ДОМА : Вашиот специјален настан започнува тука.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата