Брз Кабел 5030-050N Директно Менгеме Компресија Конектори, Негативни Поларитетот, 3/0 Колосек, Калај Позлатен Бакарни Легури, Компресија Ореви Колор-Кодирани, 1 Ширина, 2.

Брз Кабел 5030-050N Директно Менгеме Компресија Конектори, Негативни Поларитетот, 3/0 Колосек, Калај Позлатен Бакарни Легури, Компресија

Това е достапна
DEN 10979.28
Количината на стоката:

Направен од екипа на бакарни легури, метални позлатен за додаде спроводливост & отпорност на корозија.Сите стеги, гкл, компресија ореви, и сврзувачки елементи се калај позлатен.Компресија ореви колор-кодирани прави идентификација лесно.Сврзувачки елементи вклучени. 2-3/8" должина x 1" ширина x 23/32" висина.P> идеален за областа поправки и обичај кабли овие брзи компресија конектори се направени на екипа бакарни легури, тогаш се калај позлатен за додаде спроводливост и отпорност на корозија.Сите стеги, гкл, компресија ореви и сврзувачки елементи се калај позлатен.Компресија ореви се боја кодирани да Брзо Кабел кабли за лесно големина идентификација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата