ВРЕДНОСТ ПАКЕТИ DHL EXPRESS ДЕСНА СТРАНА ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСАТА ЗАЈАКНУВАЊЕ НА НОВО!! НОВИОТ РАСТ НА КОСАТА ГЕНЕРИРА ПОВТОРНО РАСТЕЊЕ НА REGROWTH (ПАКЕТИ НА 4) [ДОБИЕ

ВРЕДНОСТ ПАКЕТИ DHL EXPRESS ДЕСНА СТРАНА ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСАТА ЗАЈАКНУВАЊЕ НА НОВО!! НОВИОТ РАСТ НА КОСАТА ГЕНЕРИРА ПОВТОРНО

Това е достапна
DEN 4656.00
Количината на стоката:

❂ Оваа група е за : десна страна Шампон Против опаѓање на Косата Зајакнување на Косата генерира повторно растење на Regrowth 200ml. ❂ Хигиена производ за коса и скалп. ❂ Истражување од страна на Фармацевти за намалување на губење на косата и првут, го одложи предвременото сива коса, и стимулирање на нова коса да расте. ❂ Клучни состојки : Свежа, Органска Алое вера : Додавање на влага косата и скалпот.Овој сет е вклучена со : 1.)Десна страна Шампон Против опаѓање на Косата Зајакнување на Косата генерира повторно растење на Regrowth 200ml Хигиена производ за коса и скалп.Истражување од страна на Фармацевти за намалување на губење на косата и првут, го одложи предвременото сива коса, и стимулирање на нова коса да расте.Клучни состојки : Свежа, Органска Алое вера : Додавање на влага косата и скалпот.Намалување на првут и иритација на скалпот.Масло од чајно дрво : Намалување на oiliness, првут, и во главата.АХА : Креирај нова силна клетки за замена на смрт на клетките.Го чисти скалпот ефикасно.Provitamin Б5 : Заштита на косата и скалпот.Спречување на влага во косата.Витамин Е : Додавање на влага косата и скалпот.Спречување на косата од надворешните загадување.Производ Функција.Намалување на губење на косата.Зајакнување на коренот.Намалување на oiliness на скалпот.Ослободување Чешање на главата и првут.Одложување предвремена побелена коса.За најдобар резултат, користете со LYOs' шампон, клима уред, и косата тоник.Насоки : се Применува на мокра коса и масирајте нежно.Исплакнете. (Секојдневна употреба, 5-8 кз.секоја) Регистарски Број 20-1-6300041682. Големина : 200 ml.Количина : 4 Пакети Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата