HAO YLAI Занает Ножици, се Прилагоди на Ножици Нерѓосувачки Челик Везови и Шиење Ножици за Ткаенина Занает Везана Ножици DIY Шиење Алатка (Боја : Зелена)

HAO YLAI Занает Ножици, се Прилагоди на Ножици Нерѓосувачки Челик Везови и Шиење Ножици за Ткаенина Занает Везана Ножици DIY Шиење

Това е достапна
DEN 1186.80
Количината на стоката:

★На сечилото е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и се обработуваат од страна на професионални острат технологија за да се обезбеди непречено сечење и издржливост. ●Дефинитивно домаќинство ножици-одлично за сечење burlap, хартија, картон, светлина мозок, ткаенина, лента, фотографии. ●Многу погодна за шиење, сечење, quilting и облека одлуки.Тоа може да се користи во домовите, занаетчиски работилници, бањи, облекување маси, студиски соби, перење соби, e-mail соби, занает соби, канцеларии, итн. ●Многу погоден за повеќето секојдневна работа.Погоден за наставниците средна/висока школа училница материјали. ●Високо-квалитетни директно постапува ножици-тие се доволно моќни за да ви овозможи да се направи прецизна намалувања под добра контрола, бидејќи ножеви имаат совршен триење и се многу удобни за користење.Примена : лен, хартија, картон, светилка string, ткаенина, касета, фото.Употреба : семејството, занаетчиски работилници, тоалет, облекување маса, студија на соба, перење соба, пошта соба, занает соба, office Size : 21*7.8 сантиметри.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата