Ноктите Вежба Рачка, Електрични Помине Вежба Пенкало,Ноктите Вежба Замена Рачка за Нокти (35000rpm Алуминиум)

Ноктите Вежба Рачка, Електрични Помине Вежба Пенкало,Ноктите Вежба Замена Рачка за Нокти (35000rpm Алуминиум)

Това е достапна
DEN 587.76
Количината на стоката:

Се чувствуваат удобно-Електрични помине вежба пенкало употреба се справи со ергономски дизајн, удобно да се одржи, лесен за употреба, цврсти и издржливи.Можете лесно може да го замени помине вежба малку без алатки.Ноктите Вежба Рачка-За полирање се справи со многу тивки и мазна, со мали вибрации, и чак справи може да се заклучи/отклучи, побезбедно работењето, висока efficency.Брзо дисипација на топлина-Добри топлина дисипација ефект и може да се користи за долго време.Високо‑квалитетни додатоци, со добра структура.Инструкции-не се движат на полирање главата заклучување фати на handpiece за време на работата; не ја покривајте пропустливи на handpiece за време на употреба.Прилагодливи брзина-Нокти вежба се справи со ротирачка брзина е прилагодлив во 0‑35000rpm, поддршка за напред/обратна насока, супер брз; birng ќе ефективни нокти искуство.Функција : 1. Добар дисипација на топлина ефект и може да се користи за долго време.Високо‑квалитетни додатоци, со добра структура.2. На полирање се справи со многу тивки и мазна, со мали вибрации, и чак справи може да се заклучи/отклучи, побезбедно работењето, висока efficency.3. Не го помрднувајте полирање главата заклучување фати на handpiece за време на работата; не ја покривајте пропустливи на handpiece за време на употреба.4. Ротирачка брзина е прилагодлив во 0‑35000rpm, поддршка за напред/обратна насока, супер брз; birng ќе ефективни нокти искуство.5. Ергономски се справи со дизајн, удобно да се одржи, лесен за употреба, цврсти и издржливи.Можете лесно може да го замени помине вежба малку без алатки.Како да го Користите : 1. Поврзете на домаќинот на ноктите вежба машина.2. На вежба малку може да се инсталира и да се отстрани со ротирачки дршката knob.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ноктите Вежба Handle Material : Алуминиум Alloy Speed : 35000rpm Size : Прибл. 14 x 2.3 см / 5.5 x 0.9 во Пакет Листа : 1 x Помине Вежба Handpiece Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand NewItem Type

Слични производи во категоријата