ПУМА Tr Ess Wristbands Класичен Sweatband

ПУМА Tr Ess Wristbands Класичен Sweatband

Това е достапна
DEN 288.00
Количината на стоката:

Две еластична wristbands спакувани како збир.Направени со пот апсорбирање крпа материјал.ПУМА Логото снимање околу центарот на бендови.Не дозволувајте малку пот дојде меѓу вас и врв перформанси.Хит салата грижете се-бесплатно со нашите Суштинско значење за Обука Wristbands.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата