FMOGE Дрвени Биро Организатор, DIY Дома Канцелариски Материјали Складирање Cabin48.5 24.5 28 см, Биро Додатоци (Боја : D: D)

FMOGE Дрвени Биро Организатор, DIY Дома Канцелариски Материјали Складирање Cabin48.5 24.5 28 см, Биро Додатоци (Боја : D: D)

Това е достапна
DEN 1531.20
Количината на стоката:

канцеларија организатор : Тоа е 48.5*24.5*28 см, идеално за сите канцелариски предмети и сите други мали нешта во вашиот монитор.Сè е tidier и побрзо да се најде со маса организатор сет.На биро уредната се состои од неколку основни прегради, која не може да се користи само во канцеларија, дома, но исто така и на училиште за чување на сите видови на стационарни резерви.Уредната Организатор На Цврсто и да Направат Изградба : десктоп организатор полица е фиксна, со гумени бендот, кој може цврсто поврзување на одделните делови.Направени од двојно-соочуваат заштита на животната средина и еколошка боја-бесплатно bakelite : премиум материјалот гаранција водоотпорен и отпорност на влага, може да се сместат стоки и за долго timeoffice биро додатоци.Времето за испорака е 10-15 дена, и се врати опсегот е околу 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Open-air балкон дизајн, може да се сместат мала канцеларија предмети, зелени растенија, лепливи белешки wall Attic дизајн, ако за внатрешни висина не е доволно, можете да се слој и се меша по волја, на висина промени со вас.Исто така дизајниран со голем капацитет сокриени хартија за фах, просторот и убавина коегзистираат и елегантни отворање не висат хартија.Таен документ соба е дизајниран за чување неупотребливи документи и книги, што е, dustproof и убава.Датотеката соба се проширува и на документ соба е зголемена.A4 папки и книги може да се постави и користи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата