YADSHENG Bluetooth Звучник Bluetooth Звучник HiFi Стерео Бас Soundbar Помошен У Диск MP3 со Далечински Управувач Преносни Bluetooth Звучници (Боја : Црна, Големина : 523x150x150mm)

YADSHENG Bluetooth Звучник Bluetooth Звучник HiFi Стерео Бас Soundbar Помошен У Диск MP3 со Далечински Управувач Преносни Bluetooth

Това е достапна
DEN 12688.32
Количината на стоката:

На отворено-доказ : заштита на мерки за заштита од дожд, прав, снег, и spills,Добиете неверојатен звук дома, во дворот, или било каде на друго место може да се замисли.Таа донесува сплит дизајн, лесно да се одделат,Згора на тоа, постојат три видови на сместување начини за вас да се избере, сплит, составен и wall-монтирани.Со 6 високо-квалитетни полн опсег и звучници и 2 бас дијафрагми, тоа ви нуди можност да се занесе себе си во omnibearing стерео со концерти и спортски игри и уживање во музиката.Поддржува bluetooth 4.2 и безжична конекција со мобилни телефони, РАМПА и други таблет уреди.Поддршка на ПОМОШЕН, оптички, HDMI ARC, РКА, subwoofer, и така натаму.Неверојатна звук : напредна дигитален сигнал процесор обезбедува удар бас и нула нарушување на која било јачина на звук.Спецификации : Моќност : 10 W x2 + 5 W x4 Speaker Спецификации : 2 инчи x 4 +1 инчи x 2 Power Напон : DC 15 V 2 AFrequency Одговор : 80 Hz-16 Khz SNR : 90dbbluetooth : bluetooth 4.2 ПОМОШЕН : Yes HDMI ЛАК Текст : Yes Optical Текст : Yes USB : Yes Integral Димензии (W/H/D) : 1000x72x72mm/ 39.37x2.83x2.83in Split Димензии (W/H/D) : 523x150x150mm/ 20.59x5.90x5.90in Net Тежина : 1,9 Kg Gross Тежина (Со Залага) : Околу 2.4 Kg Package се Вклучени : 1x Аудио (пар)1x Корисникот manual1x Далечински управувач батерии 1x HDMI ARC HD кабел 1x Оптички кабел 1x 2-РКА машки да се женски адаптер 1x ПОМОШЕН 3.5 mm аудио кабел 1x DC адаптер 2x Tripod2x База ве Молиме да Напомена : ве Молиме овозможи мало отстапување на мерење поради прирачник за мерење.Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен.Поради различни монитори и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.По Продажба на Услуги : Нашите производи се направени од високо-квалитетни материјали и имаат поминато повеќе на квалитетот на инспекциите.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, во рок од 24 часа, ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата