Божиќ Jingle Bells Оркестарот 80 Компјутери Божиќ Jingle Bells најголемиот Дел од Легиран Занает Ѕвона Занает и Материјали за Фестивалот Декорација DIY Шарм 8mm/0.3 (Боја : Сребро)

Божиќ Jingle Bells Оркестарот 80 Компјутери Божиќ Jingle Bells најголемиот Дел од Легиран Занает Ѕвона Занает и Материјали за Фестивалот

Това е достапна
DEN 502.08
Количината на стоката:

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, многу погодна за Божиќ, свадби, годишнини и партии.Светне на празничната атмосфера и да се направи вашиот дом повеќе убави.Можете да ги додадете за шиење и провира занает проекти.Погоден за домашна декорација, пловни објекти, салфетка прстени, накит, ѕид hangings, подарок пакување и повеќе празник украси.Малку ѕвона изгледа слатка и симпатична, и тие дефинитивно може да додадете некои сјајни празнична вкус вашиот страни и церемонии.Тоа е привлечно за обработка. 80 парчиња на Божиќ ѕвона во најголемиот дел од легиран занает бел занает колекции и празник украси DIY pendant накит одлуки.Производ големина : 8mm/0.3".Многу погодна за Божиќ дома декорација, DIY занаети, накит привезоци, ѕид виси подарок пакување, празник украси и музичка продукција.Тоа може да се користи.Тоа е, исто така, идеален подарок за пријателите и семејството.Повеќе апликации : погоден за домашна декорација, ракотворби, накит привезоци, подарок пакување, празник украси, DIY лента стапови, пет ѕвона, сезонски декорација, итн.Производ : Божиќ bell Material : Легури/Сребрена Позлатен/Злато Plated Color : злато, сребро, мешани color Contains : 80pcs Application : DIY decoration Product големина : 8mm/0.3"Тежина : 100g Due за различни производ избори, ве молиме потврдете го на големина и боја.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата