CA0408 Сина Мермерна Текстура Графички Печатени Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (22mm)

CA0408 Сина Мермерна Текстура Графички Печатени Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина

Това е достапна
DEN 1151.76
Количината на стоката:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (22mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0408 Сина Мермерна Текстура Графички Печатени Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака За рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (22mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата