Мицубиши Материјали CNMG643MA MC6015 CNMG Карбид CN Тип Негативни Вртење Вметнете со Дупка, Обложени, Rhombic 80°, Одделение MC6015, 0.75 IC, 0.25 Дебела, 0.047 Агол Радиус, М-р Прекинувач (Пак?

Мицубиши Материјали CNMG643MA MC6015 CNMG Карбид CN Тип Негативни Вртење Вметнете со Дупка, Обложени, Rhombic 80°, Одделение MC6015,

Това е достапна
DEN 4833.60
Количината на стоката:

Општи Сечење.МА Прекинувач.За употреба со Челични.Земја на потекло : сад.Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата