HUK Мажите е Стандарден Двоен Насловот Долг Ракав | Sun Заштита на Риболов Кошула, Мраз Сина, 3X-Големи

HUK Мажите е Стандарден Двоен Насловот Долг Ракав | Sun Заштита на Риболов Кошула, Мраз Сина, 3X-Големи

Това е достапна
DEN 548.64
Количината на стоката:

90% Полиестер, 10% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Huk : Обединување риболовците преку перформанси-дизајнира, развива, техничка опрема наменета за гориво вашата страст и извршување без разлика кога, каде и како што риба.На Huk Двојно Насловот Vented Долг Ракав Кошула Долг Ракав Кошула е преполна со Huk Перформанси Технологија за да се справи со елементи на вода.ЗАШТИТА од СОНЦЕ : Ова риболов кошула ја заштитува вашата кожа од сончевите штетните зраци - Huk додадена на повеќето напредни сонцето-блокирање +30 UPF материјали за нивната облека да ги блокира и двата UVA и UVB зраци.ДАМКА ПОРАКА : Бидејќи риболов може да се валкани, Huk додаде посебен дамка ослободување на третман, кои не само што им овозможува на дамки (како што се нафтата црева и другите) да биде лесно да се мијат надвор, но, исто така, се противи мрсна материи од приложување на облека на прво место.АНТИ-МИКРОБИОЛОШКА : Како и сите спортисти, рибарите пот - Huk анти-микробиолошка третман инхибира и убива раст на мирис предизвикува микро-организми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата