Церемонијална облека Ложа Masonic Минатото Господар Престилка Сина боја со Бел Раб (Lambskin)

Церемонијална облека Ложа Masonic Минатото Господар Престилка Сина боја со Бел Раб (Lambskin)

Това е достапна
DEN 2017.92
Количината на стоката:

2 инчен широк на престилка и 1,5 инчен широк на наушник.Исто сина лента страна табови со истиот бел раб tassels.Исто сина лента страна табови со истиот бел раб tassels.Појавување на сина парична казна полиестер ткаенини поставата на грб со ракавица џеб.Бренд Нови Masonic Минатото Господар престилка со размавта (лигавче).Masonic Минатото Господар Престилка Сина боја Со Бели Дополнителните Карактеристики : Brand New Masonic Минатото Господар престилка со размавта (лигавче) со Големина 14 инчен висока x 16 инчен широк (со исклучок на дополнителните) Сини полиестер grosgrain лента границата 2 инчен широк на престилка и 1,5 инчен широк на наушник од 1,5 инчи широка бела rayon дополнителните околу престилка и на наушник Истата сина лента страна табови со истиот бел раб tassels Појавување сина парична казна полиестер ткаенини поставата на грб со ракавица џеб Појавување сини полиестер 40 инчи долго прилагодливи половината појас со хром метал змија fastener и прилагодувач (совршен за половината линија до 54 инчен).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата