Трајно Млеко се Хранат Кофа, 38L 38L Млеко се Хранат Кофа, за Теле Говеда Овци

Трајно Млеко се Хранат Кофа, 38L 38L Млеко се Хранат Кофа, за Теле Говеда Овци

Това е достапна
DEN 552.00
Количината на стоката:

Поврзуваа со метал фиксна кука, може да фиксна мик хранење кофа на ѕид или ограда.Повремени млеко снабдувањето, ефикасно да се спречи и да се избегне дијареа, абнормални ферментација, варење, странски тело пневмонија и други негативни фактори кои влијаат на нормалниот развој на телињата.Со користење на гумени симулација брадавица тип си го цица старечки метод, повеќе се во согласност со физиолошки услови на новородените телиња, им даде на теле удобно, природни, мајчинска чувство.Собранието тип брадавица дизајн, тесна врска со кофа тело, нема истекување.Засилен кофа тело, силни и издржливи, долг животен век.Функција : 1. Со користење на гумени симулација брадавица тип си го цица старечки метод, повеќе се во согласност со физиолошки услови на новородените телиња, им даде на теле удобно, природни, мајчинска чувство.2. Повремени млеко снабдувањето, ефикасно да се спречи и да се избегне дијареа, абнормални ферментација, варење, странски тело пневмонија и други негативни фактори кои влијаат на нормалниот развој на телињата.3. Собранието тип брадавица дизајн, тесна врска со кофа тело, нема истекување.4. Засилен кофа тело, силни и издржливи, долг животен век.5. Поврзуваа со метал фиксна кука, може да фиксна мик хранење кофа на ѕид или ограда.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Типот : Млеко се Хранат Bucket Model : ХЛ-MP70 CMaterial : Plastic Color : Како Слика Shown Capacity : 38 LSuitable Миленичиња : Говеда, Овци, Одгледување Livestock Weight : Прибл. 5570g Size(Lx Hx W) : Прибл. 70x39x29cm/27.56x15.35x11.42inch Package Листа : 1 x Млеко се Хранат Bucket8 x Nipple1 x Инсталација на Фиксна Кука за Полнење(Содржи 2 x Завртка за Полнење).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата