PDGJG го исклучите 12cm 33 Led диоди RGB Светлина Вентилаторот за Ладење Heatsink за Компјутер PC Случај Компјутер Вентилаторот за Ладење (Боја : A)

PDGJG го исклучите 12cm 33 Led диоди RGB Светлина Вентилаторот за Ладење Heatsink за Компјутер PC Случај Компјутер Вентилаторот за

Това е достапна
DEN 2772.00
Количината на стоката:

Точка Име : Компјутерски Вентилаторот За Ладење.На вентилаторот за ладење е специјализирана за десктоп случај и ПРОЦЕСОРОТ.Тоа е опремен со shockproof гумени влошки и да спречи таа да се пресели кога се работи.Тоа овозможува неверојатен ефект на ладење, да се зголеми услугата живот и стабилност на системот и компоненти.Со RGB светлина, тоа го прави вашиот компјутер случај кул и стилски.На вентилаторот за ладење е специјализирана за десктоп случај и ПРОЦЕСОРОТ.Тоа е опремен со shockproof гумени влошки и да спречи таа да се пресели кога се работи.Тоа овозможува неверојатен ефект на ладење, да се зголеми услугата живот и стабилност на системот и компоненти.Со RGB светлина, тоа го прави вашиот компјутер случај кул и стилски.Точка Име : Компјутерски Ладење Fan Material : ABSNumber на Редови : 4 rows Low Бучава : 21.1 d BAir Волумен : 50.28 CFMPower Набавка : DC 12 VStatic Притисок : 2,5 mm/H20 Connectors : 3 Pin и 4 Pin Connectors Fan Брзина : 1500±10% RPMLife Век : 40,000 Hours Features : Топлина Дисипација, Компјутерски Додатоци, ПРЕДВОДЕНА Light Size : 120mm x 120mm x 25мм/4.72" x 4.72" x 0.98" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Компјутер Ладење Fan Gaming Кулер за Лаптоп Застане.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата