Шрафцигер 8H Пневматски Шрафцигер Воздух Завртка Возачот Алатки Воздух Умираат Мелница Полирање Машина за Мелење Мелница Гравирање Алатки

Шрафцигер 8H Пневматски Шрафцигер Воздух Завртка Возачот Алатки Воздух Умираат Мелница Полирање Машина за Мелење Мелница Гравирање

Това е достапна
DEN 2701.68
Количината на стоката:

1. Висок-квалитет на машина јадро, одбрани материјали, парична казна технологија, одличен квалитет. 2. Двојно чекан штрајк структура, силна torsion, ефикасен и лесен за работа. 3. Неодржлива напред и рикверц прекинувач, torsion прилагодување, повеќе удобен операција.Број на модел : Воздух Умираат Мелница.Навој на главата големина : /. 8 H Пиштол Тип Пневматски Шрафцигер Воздух Завртка Возачот Алатки Воздух Умираат Мелница Полирање Машина за Мелење Мелница Гравирање Tools Features : 1. Висок-квалитет на машина јадро, одбрани материјали, парична казна технологија, одлична quality2. Двојно чекан штрајк структура, силна torsion, ефикасен и лесен work3. Неодржлива напред и рикверц прекинувач, torsion прилагодување повеќе погодно operation Specifications : Производ модел : КП-805 LMaterial : Alloys Maximum Torsion : 70 N-m Bolt капацитет : 6-10мм/0.24-0.39"Не-оптоварување на ветер : 5000rpm Working Притисок : 6.2 kg/cm2 Intake заеднички : 1/4"(6.35 mm)Производ големина : 200*165*49mm/7.87*6.5*1.93"Тежина : 1250g Uses : се Користи за затегнување и расклатување завртка и орев, погоден за Occus собранието, Occus декорација, механички и електрични собранието, вратата и прозорецот на производство, итн.Белешки : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи мало мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Included: 1 X Пневматски Screwdriver1 X Завртка Bit1 X Виси Ring1 X Воздушен Вентил[relateproductdetail/] 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.7. Испорака Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!Објектот специфики : .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата