1609201396 Бош Лепак Пиштол АКК 11X200MMX500G

1609201396 Бош Лепак Пиштол АКК 11X200MMX500G

Това е достапна
DEN 774.00
Количината на стоката:

Производителот гаранција може да не се применува.Транспарентен лепак стап.За еластичен, јак конекции.Погоден за фоки, ПВЦ, пластика, кожа, керамика, волна и стакло.Транспарентен Лепак Стапови за Ткаенина, ПВЦ & Пластика.Жолта Лепак Стапови за Дрво & Дрво.Црна Лепак Стапови за Теписи & Метал.Сива Лепак Стапови за Кабел, Fastners & ПВЦ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата