C2G 40505 VGA и 3.5 мм Аудио Помине Низ Signle Банда Ѕид Плоча, Брусен Алуминиум

C2G 40505 VGA и 3.5 мм Аудио Помине Низ Signle Банда Ѕид Плоча, Брусен Алуминиум

Това е достапна
DEN 719.52
Количината на стоката:

Пакетот Должина на Производот е 7.366 сантиметри.Пакетот Ширина на Производот е 11.938 сантиметри.Пакетот Висина на Производот е 4.318 сантиметри.Земја на Потекло : КИНА.Комерцијални/институционални функционалност плус атрактивен, издржлив дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата