JYDQM 7Pcs/Set Милениче Папагал Виси Играчка Џвакање Залак Играчка Папагал Скала Замав Птица Parakeet Стојат Обука Играчки Додатоци за Миленичиња Материјали

JYDQM 7Pcs/Set Милениче Папагал Виси Играчка Џвакање Залак Играчка Папагал Скала Замав Птица Parakeet Стојат Обука Играчки Додатоци

Това е достапна
DEN 4273.92
Количината на стоката:

Тип : играчки за големи папагал.Материјал : Дрвени+ Нерѓосувачки Челик + Хартија.Природен материјал : се направени од дрво и хартија.Декоративни : шарени папагал џвакање играчка не само што може да ги воодушеви вашите домашни миленичиња, но и ги красат вашето домашно милениче кафез.Обука : птицата се џвака играчка може да ги охрабри птици да се џвака, да ви помогне да се вардат од нивната депресија и подобрување на добро однесување.Тип : играчки за големи parrot Material : Дрвени+ Нерѓосувачки Челик + Paper Qty : 7 PCSFeatures:Природен материјал : се направени од дрво и хартија.Декоративни : шарени папагал џвакање играчка не само што може да ги воодушеви вашите домашни миленичиња, но и ги красат вашето домашно милениче cage Training : птицата се џвака играчка може да ги охрабри птици да се џвака, да ви помогне да се вардат од нивната депресија и подобрување на добра behaviors Note : Пакет Содржина : 7x Птица Toys Please се однесуваат на мерење.Мали мерење на 1-3cm грешка е дозволиво во нормалниот опсег.Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Ве молиме Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не ум пред да го купите.Бојата на вистинскиот објект може малку да се разликуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата